Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd.

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • چین Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. نمایه شرکت
  • چین Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. نمایه شرکت
  • چین Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. نمایه شرکت
  • چین Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. نمایه شرکت
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا
نوع کسب و کار: سازنده
مارک های: هایجیانگ
تعداد کارمندان: 300~500
فروش سالانه: >10000000
سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 30% - 40%
معرفی

Haijiang Machinery یک تولید کننده حرفه ای استدستگاه قالب گیری تزریقیبا ادغام تحقیق و توسعه، تولید و فروش، در نینگبو واقع شده است که یک شهر ساحلی زیبا است.

شرکت ما گواهینامه CE و ISO9001:2008 را دریافت کرد، ماشین آلات با کیفیت بالا ما به طور گسترده ای به جهان فروخته می شوند و بیش از 20 کشور و منطقه را پوشش می دهند.از زمان تأسیس در سال 2002، این شرکت تلاش کرده است تا ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی دقیق و کوچک راضی از 50 تا 3000 تن، وزن تزریق از 50 گرم تا 30000 گرم را برای مشتریان در داخل و خارج از کشور با فناوری پیشرفته، ساخت با کارایی بالا و بی‌نقص توسعه دهد. تضمین کیفیت، از جمله پمپ ثابت، VDP و سری موتورهای سروو.

مهندسین فنی حرفه ای و تیم مدیریت پیشرفته در شرکت ما وجود دارد، یک سیستم قوی از تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش درجه یک در حال حاضر شکل گرفته است.ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی دقیق و کوچک HG با سرعت بالا، صرفه‌جویی در انرژی، قابلیت اطمینان، ساختار جدید و درجه بالایی از اتوماسیون مشخص می‌شوند.ماشین های ما برای تزریق و قالب گیری قطعات یدکی که نیاز به دقت بالایی دارند کاملاً قابل استفاده هستند.از زمانی که محصولات به بازار عرضه شد، به سرعت در بین مشتریان محبوبیت یافت.


بر اساس افکار مترقی و روحیات چالش برانگیز، ماشین آلات Taihong بهترین تولید کنندگان ماشین های قالب گیری تزریقی با سرعت بالا در چین را هدف قرار می دهد.همه کارکنان ما تلاش می کنند تا با خدمات عالی، حرفه ای و جامع تر، ماشین های جدیدتر، سفارشی و راضی تر برای مشتریان تحقیق و توسعه دهند.

مایلیم از این فرصت استفاده کنیم و از همه شما برای حمایت ها و کمک های ارائه شده توسط شما تشکر کنیم.ما ماشین آلات Taihong با هم آویزان خواهیم شد و فردای درخشان تر را خواهیم نوشت!

هر زمان خواستید از درخواست خود استقبال کنید، ما در عرض 24 ساعت به سؤال شما پاسخ خواهیم داد، امیدواریم از خرید خوبی از ما لذت ببرید.

 

چین Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

چین Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. نمایه شرکت 1

 

 

 

 

 
تاریخ

شرکت تولید ماشین آلات نینگبو هایجیانگ با مسئولیت محدودواقع در شهر نینگبو، نزدیک شانگهای.پیشنهاد تخصصی استدستگاه قالب گیری تزریقی،قالب تزریقو مرتبطتجهیزات کمکی از سال 1996 تا 2017 شروع شد

سرویس

شرکت تولید ماشین آلات نینگبو هایجیانگ با مسئولیت محدودواقع در شهر نینگبو، نزدیک شانگهای.پیشنهاد تخصصی استدستگاه قالب گیری تزریقی،قالب تزریقو مرتبطتجهیزات کمکی.
دستگاه قالب گیری تزریقی محدوده: نیروی بستن از 50 تن تا 1000 تن، وزن ضربه از 6789 گرم. سری ماشین:
الف) دستگاه قالب گیری تزریق استاندارد
ب) دستگاه قالب گیری تزریق PVC؛
ج) دستگاه قالب گیری تزریق PET؛
د) دستگاه تزریق دو رنگ؛
E) دستگاه قالب گیری تزریق هیدرولیک کامل؛
F) دستگاه قالب گیری تزریقی تمام الکتریکی؛دستگاه قالب گیری تزریق کامل؛
ز) دستگاه قالب گیری تزریقی صرفه جویی در انرژی:
(الف) دستگاه تزریق پمپ جابجایی متغیر (ب) دستگاه قالب گیری تزریق موتور سروو

تمام دستگاه های ما از اجزای مارک معروف استفاده می کنند، می گویند: شیر یوکن / ویکرز / نورثمن، پمپ یوکن / ویکرز، سوئیچ امرون / اشنایدر، رایانه پورچیون، مهر و موم والکوا؛ شیر متناسب HNC، آستر پروپورتینال موت

"حرفه ای، کیفیت قابل توجه، خدمات صادقانه" پیگیری ما است، ما بسیار خرسندیم که محصولات برتر و خدمات عالی را برای مشتریان در سراسر جهان ارائه دهیم.چین Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

تیم ما

چین Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

ماشین قالب گیری تزریق پلاستیک Haijiang

تلفن: 0086-0574-88128282 فکس: 0086-574-56877329
ایمیل:sales@china-haijiang.com

Http://www.haijiamc.com
اضافه کردن: شهر دونگ وو، منطقه یینژو، شهر نینگبو، چین